Партнерство зі стейкхолдерами – важлива складова реалізації освітньо-професійних програм Початкова освіта

02 жовтня науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти та здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта взяли участь у круглому столі «Сучасна освіта: синергія дошкільної, початкової та вищої освіти для забезпечення безперервності освітнього процесу» на базі Молодіжного центру управлінням освіти і науки проведено. Для майбутніх учителів початкових класів професіоналами-практиками проведено майстер-класи з виготовлення дидактичних засобів навчання.
Під час теоретико-практичної частини заходу Наталія Валеріївна БАХМАТ, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, гарант освітньо-професійної прогами Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, галузі знань 01 Освіта / Педагогіка, виступила із доповіддю «Формування соціального досвіду молодших школярів у контексті партнерства сім’ї та школи». Учасники круглого столу обмінялися практичним досвідом та ознайомитися з науково-методичними підходами щодо навчання та виховання дітей.