ОПП Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти 2024 рік

1. Освітньо-професійні програми

ОПП Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти (2023 зі змінами)

ОПП “Початкова освіта” другого (магістерського) рівня вищої освіти (2020 р.)

2. Пропозиції стейкхолдерів

Пропозиції стейкхолдерів до освітньо-професійної програми Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти (листопад-грудень 2022 р.)

Пропозиції стейкхолдерів до проєкту ОПП “Початкова освіта” другого (магістерського) рівня вищої освіти (2021 р.)

3. Проєкти освітньо-професійних програм

Проєкт ОПП “Початкова освіта” другого (магістерського) рівня вищої освіти (2021 р.)

4. Обговорення проєкту ОПП зі стейкхолдерами

СТЕЙКХОЛДЕРИ ПРО ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ

ПРО МАЙБУТНЄ ВИПУСКНИКІВ ТУРБУЄМОСЬ СЬОГОДНІ

МОНІТОРИНГ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ З ПРАЦЕДАВЦЯМИ

Перейти⇒

Google форма для обговорення проєкту ОПП

Обговорення ОПП Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти (2023)

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Взаємозбагачення – шлях до удосконалення

Освітнє партнерство у дії!

Науково-практичний семінар «Професійний розвиток учителів початкових класів в умовах цифровізації освіти»

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ З ПИТАНЬ УДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ: ВДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ З ПИТАНЬ УДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕКТОРА ОСВІТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЗУСТРІЧ ІЗ НАШИМИ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

Перейти →

На порядку денному: обговорення проєктів ОПП

Перейти →

Обговорення проєктів ОПП на базі комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Перейти →

Методичний семінар «Успішна комунікація вчителів початкових класів ЗЗСО і науково-педагогічних працівників ЗВО як запорука підготовки компетентного вчителя Нової української школи»

Перейти →

Методичний семінар «Компетентний педагог – запорука підвищення якості освіти Нової української школи: співпраця закладів освіти»

Перейти →

5. Рецензії на ОПП  “Початкова освіта” другого (магістерського) рівня вищої освіти

6. Звіт про результати моніторингу ОПП “Початкова освіта” другого (магістерського) рівня вищої освіти (2021 р.)