19 червня 2024 року здобувачі другого рівнів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у межах вивчення освітньої компоненти «Лідерський потенціал: академічна свобода та емоційний інтелект учителя початкових класів» прослухали гостьову лекцію Валерії МІЛЯЄВОЇ, докторки психологічних наук, професорки, тренерки професіно-психологічного тренінгу, фасилітаторки, коуча, тренерки та експертки програми розвитку лідерського потенціалу університетів України (Британська рада), менеджерки проєкту Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging» міжнародної програми TEMPUS (Велика Британія, Литва, Естонія, Фінляндія), «Інноваційний університет та лідерство Фаза III: інновації та відносини з оточенням» (Республіка Польща).
Під час проведення гостьової лекції «Вчительське лідерство: які вчителі сьогодні потрібні школі?» Валерія Робертівна розкрила етимологію понять «лідер», «лідерсво», «освітнє лідерство», «кризова ситуація», «криза», «стрес», переваги кризових ситуацій, практику реалізації лідерства в освіті тощо.
Щиро дякуємо Валерії Робертівни за високопрофесійний підхід до проведення пізнавальних лекцій, за цікавий та актуальний досвід! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей і подальшої співпраці!!!
Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість жити і працювати!!!