Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Нова українська школа в дії: актуальні проблеми методик навчання та стратегії розвитку початкової освіти»

Здобувачі спеціальності 013 Початкова освіта активні у науковій роботі
18 травня 2023 року Кучинська Ліна, здобувачка 3 курсу денної форми здобуття вищоі освіти спеціальності 013 Початкова освіта, та Дмитращук Іоанна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищоі освіти заочноі форми здобуття вищоі освіти спеціальності 013 Початкова освіта, взяли участь у ІІІ Всеукраінській студентській науково-практичній конференції «Нова українська школа в дії: актуальні проблеми методик навчання та стратегії розвитку початкової освіти». Науковий керівник – Гудима Наталія, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти. Організатор конференції – Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра теорії і методик початкової освіти (завідувач – Суржук Тетяна).
Здобувачки гідно представили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, підготували та презентували актуальні питання в галузі початкової освіти, зокрема «Ранкова зустріч як один із чинників формування позитивного настрою в класі» (Іоанна Дмитращук), «Формування орфографічної грамотності молодших школярів: основні виклики та ключові підходи» (Ліна Кучинська).
Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць.
Дякую здобувачкам за наполегливість, креативність і бажання бути гарними вчителями початкових класів!
Пишаюся нашою молоддю!
Майбутнє у надійних руках!
Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава педагогам!