Міжнародна участь

Сьогодні, 25 листопада 2022 року, викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти взяли участь у Науково-методичній конференції, поєднаної з семінаром з обміну досвідом для педагогів та учнівської молоді “Шляхи підтримки дітей з труднощами у вихованні та навчанні на першому етапі навчання” (ЗУСТРІЧ І “Труднощі адаптації та соціальної інтеграції дітей молодшого шкільного віку – причини, симптоми, шляхи подолання”).
Захід проходив у онлайн форматі на платформі MS Teams на базі кафедри дидактики, шкільної освіти та педевтології Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла II (м. Люблін, Республіка Польща).
Презентувала доповідь на тему: “Шкільна неуспішність: психолого-педагогічні причини та шляхи подолання”
Дякую зарубіжним колегам за можливість долучитися та виступити на науковому заході, гарну організацію та цікаві доповіді!!!
Бажаю творчої наснаги, подальших успіхів і міцного здоров’я!
Разом до перемоги!!! Усе буде Україна!!!