Зовнішня співпраця

Віддаючи серце дітям

ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕКТОРА ОСВІТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

З метою обговорення проєкту освітньо-професійної програми Початкова освіта для здобувачів рівня вищої освіти “магістр” 11 березня 2020 року відбулася зустріч із Пронозюк О.В., завідувачкою сектора, Желізник Н.А., завідувачкою методкабінета, Кашубою Н.Л., методистом дошкільної і початкової освіти. У ході зустрічі окреслено спільні заходи з метою якісної підготовки майбутніх учителів початкових класів, адже викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету тісно співпрацюють із сектором освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. Це проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо. Приємно, що роботодавці дякують за наших студентів і випускників. Дякуємо за відкритість, компетентність, людяність, бажання працювати в одному напрямі на досягнення спільних цілей!!! Сподіваємося на діалогізацію початкової і вищої школи.

ЗУСТРІЧ ІЗ НАШИМИ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ 


З метою обговорення проєкту освітньо-професійної програми Початкова освіта для здобувачів рівня вищої освіти “магістр” 05 березня 2020 року відбулася зустріч із Залевською С.Д., завідувачкою НМЦ міського управління освіти і науки, та Оксанюк А.М., методиста початкової освіти. У ході зустрічі було окреслено основні чинники становлення професійної кар’єри мабутніх фахівців початкової освіти: Якими бачать роботодавці наших випускників-початківців. На думку наших стейкхолдерів, учитель початкових класів повинен бути цікавим, ерудованим, знати нетипові програми, вміти застосовувати набуті знання на практиці. Оксанюк А.М. зауважила, що дуже багато залежить від особистісного чинника студента, мотивації, любові до обраного фаху. На її думку, це є важливими компонентами успішної діяльності. Залевська С.Д. зазначила, що сучасний учитель повинен адаптовуватися під сучасних дітей, які хочуть товариського спілкування на своєму рівні, вміти використовувати сучасні інформаційні ресурси. Важливо, що викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету тісно співпрацюють із управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. Це проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо. Приємно, що роботодавці дякують за наших студентів і випускників. Сподіваємося на діалогізацію початкової і вищої школи.

ГІДНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Цього тижня на базі Довжоцького ЗДО «Веселка» відбулося чергове засідання сімейно-родинного клубу знавців «Я і з мамою, і з татом знаємо всього багато». Темою засідання обрали птахи. Протягом кількох тижнів маленькі веселчата разом зі своїми батьками вивчали різноманітну інформацію про улюблених птахів, їхні особливості, умови проживання.

ТІСНА СПІВПРАЦЯ

Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, з новими проблемами, а також із відкриттям у собі нових можливостей. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку, часто породжує стресові стани.

Від теорії до практики. Засідання інтелект-клубу «Я із мамою і татом знаємо всього багато»

Методичний інтенсив «Нова українська школа – простір освітніх можливостей»