Е-вебінар до 150-ліття від дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта взяли участь у студентському міжвузівському Е-вебінарі (Програма міжвузівського Е-вебінару Леся Українка, Матеріали студ. міжвузівського Е-вебінару Леся Українка Чернівці 2021 р.), присвяченому 150-літтю від дня народження Лесі Українки. Організатором є Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Співорганізатори – Університет Огієнка, “Острозька академія”, Рівненський державний гуманітарний університет та Бартошицька школа ім. Лесі Українки (Польща).
Дякуємо Тамарі Сологуб, завідувачці сектору читального залу педагогічного факультету, за організацію книжкової експозиції “Безсмертне слово Лесі Українки”. Пишаємося нашими студентами (Н. Пилипів, А. Мунтян, М. Яворська, М. Вуйчик), які на високому рівні представили наш Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Висловлюємо подяку Світлані Романюк за запрошення, прекрасну онлайнкомунікацію та освітянську дружбу!!!