Студентський смартмоб “Вбережи себе від Covid-19”

Студенти другого курсу спеціальності “Початкова освіта” педагогічного факультету підготували зворушливе відео, закликаючи всіх дотримуватись карантину та правил гігієни в умовах пандемії.

Кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Гудима Н. В. прокоментувала: “Студенти другого курсу спеціальності «Початкова освіта»! Креативні! Розумні! Пишаюся вами, щаслива, що я ваш куратор!!! Дівчатка, дотримуйтеся правил карантину і будьте здорові!!! Ви і ваші рідні!!!”

Студенти другого курсу педагогічного факультету підготували зворушливе відео, яке об’єднує кожного навіть у період карантину. Іоанна Дмитращук, студентка другого курсу педагогічного факультету: «У цей час ми повинні триматися разом, навіть якщо дистанційно!!!Мої найкращі❤, дякую, що підтримали мене!!! Люблю і сумую за вами❤❤❤#залишайсявдома»Наташа Гудима, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти: «Студенти другого курсу спеціальності «Початкова освіта»! Креативні! Творчі! Розумні! Пишаюся вами, щаслива, що я ваш куратор!!! Дівчатка, дотримуйтеся правил карантину і будьте здорові!!! Ви і ваші рідні!!! Сумую! Обіймаю!»Студенти Університету Огієнка – найкращі!

Опубліковано Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка Середа, 29 квітня 2020 р.