Науково-практичний семінар “Науково-практичний діалог учителів початкових класів і викладачів закладу вищої освіти в умовах Нової української школи”

24 лютого 2020 року на базі Лисецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради за участі вчителів початкових класів Дунаєвецького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”, Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малієвецької гімназії, Ганнівського НВК, Січинецького НВК, Морощівської ЗОШ, Тиннянської ЗОШ, Мушкутинецької ЗОШ, Залісецького НВК, Голозубинецької ЗОШ, Чаньківської ЗОШ, Великопобіянської ЗОШ, Іванковецької ЗОШ проведено науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка науково-практичний семінар “Науково-практичний діалог учителів початкових класів і викладачів закладу вищої освіти в умовах Нової української школи”. Взяло участь 30 учителів під керівництвом Заторжинської В.М., методиста початкової освіти методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради та Медведюк А.В., директорки Лисецької ЗОШ. Гудима Н.В., завідувач кафедри, представила діяльність кафедри в умовах НУШ. Мєлєкєсцева Н.В., к.філол.н., доцент, обґрунтувала технологію розвитку критичного мислення молодших школярів, зокрема формування навичок критичного мислення молодших школярів у процесі вивчення літератури для дітей. Із великим захопленням учителі сприймали тему “Діяльнісний підхід у формуванні математичної компетентності молодших школярів: вивчення таблиці множення”, яку підготувала асистент Довгань О.С. Олинець Т.В., к.пед.н., ст.викладач кафедри, наголосила на формування кроскультурних цінностей педагога й учнів у сучасній освітній парадигмі. Важливим аспектом НУШ є педагогіка партнерства. Ковальчук О.В., к.пед.н., ст.викладач кафедри, розкрила основні форми взаємодії вчителя, учнів і батьків. Ковальчук А.Ф., ст.викладач кафедри, провів майстер-клас із виготовлення ляльки-кутасика, у якому взяли участь учителі та студенти 2 курсу спеціальності Початкова освіта. Ми довели, що Педагогіка партнерства в дії. Теми актуальні та потрібні у сучасному освітньому процесі. Учасники семінару отримали сертифікати. Дякуємо директору школи, методисту й учителям за запрошення та віримо у співпрацю і надалі.