Ми на Острові скарбів-2019

Черговий раз викладачі та студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка долучається до святкування дня міста. 19 травня вкотре творча майстерня Анатолія Федоровича Ковальчука залишає яскравий і незабутній слід в пам’ята та душі гостей та жителів міста.

Студентами педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під професійним  та незмінним кервництвом старшого викладача кафедри теорії та методик початкової освіти Анатолія Федоровича Ковальчука підготувано колоритну виставку де представлені виготовлені ними традиційно українські ляльки-магодзи, які є втіленням душі та традицій українського народу.

В рамках святкування дня міста Кам’янець-Подільського «Острів скарбів 2019» було запрошено всіх бажаючих взяти участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-кутасика «Україна-єдина країна».