Майстер-клас з прикрашання писанки в техніці “квілінг”

Ось і не за горами довгоочікуване свято – Великдень. І в звязку з цим  у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка проходять майстер-класи «Весняна толока». Де студенти педагогічного факультету під керівництвом старшого викладача кафедри теорії та методики початкової освіти Ковальчука Анатолія Федоровича. навчали бажаючих оформляти пасхальні яйця в техніці «квілінг».

У майстер-класі взяли участь ректору університету, професор Копилов Сергій Анатолійович, декан педагогічного факультету, професор Лабунець Віктор Миколайович, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти  Гудима Наталія Василівна, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, доцент Бесарабчук Геннадій Володимирович та інші.

Хочеться зауважити, що заходи такого формату за участі студентів, дають можливість формуванню у них навчальних та практичних компетентностей спрямованих на популяризацію національно-культурних традицій, а також народних ремесел.