Щиро вітаємо наших першокурсників з урочистою посвятою в студенти! Креативні, талановиті, стильні — студенти педагогічного факультету!

03 жовтня на педагогічному факультеті К-ПНУ відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти.
Із вітальною промовою виступили декан педагогічного факультету професор Віктор Лабунець і голова студентської ради педагогічного факультету Анастасія Сосніцька.
Відсвяткувавли приємними словами, задушевними піснями, натхненними посмішками, танцями в дружному колі викладачів і студентів. Традиційно під час заходу першокурсники виголосили студентську клятву.
Колектив факультету вітає першокурсників із початком нової сторінки життя і прекрасного студентського майбутнього! Вдячні за те, що ви обрали саме наш університет для впевненого кроку в новий етап вашого життя. Наснаги та успіхів! Сподіваємось, що студентське життя принесе вам багато радісних моментів, а цей день запам’ятається назавжди!