Науковий простір студента

31 березня 2023 року здобувачі першого бакалаврського рівня рівня вищої освіти спеціальності 013 початкова освіта Коваль Анна та Шевчук Марія зробили перші кроки на науковій ниві – взяли участь і доповіли на пленарному засіданні X Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції з міжнародною участю «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка виступив співорганізатором наукового заходу.
Майбутні вчителі початкових класів презентували проблеми формування фінансової грамотності молодших школярів у контексті ідей Нової української школи та використання цифрових технологій в освітньому процесі початкової школи.
Бажаю нашим здобувачам нових творчих пошуків!
Щиро дякую організаторам конференції (Андрущенко Віктору Петровичу, Торбіну Григорію Мирославовичу, Олефіренко Тарасу Олексійовичу, Матвієнко Олені Валеріївні та всім науково-педагогічним працівникам) за якісну підготовку та учасникам за цікаві й актуальні доповіді!
Усе буде Україна!!!