УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 013 ПОЧАТКОВА ОСВІТА В XІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «НАУКОВИЙ ПРОСТІР СТУДЕНТА: ПОШУКИ І ЗНАХІДКИ»

29 березня 2024 року в академічному середовищі педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з нагоди відзначення 190 річниці закладу відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична студентська інтернет-конференція «Науковий простір студента: пошуки і знахідки».
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка виступив співорганізатором наукового заходу.
Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Ольга БОНДАР, Каріна БЕХ, Христина БІЛЕЦЬКА, Анна ІВАНЧУК, Ірина КАШИНА, Ангеліна КРЕЧУН, Антоніна ТОДОСІЙЧУК, Юлія ЯРОВА взяли участь у конференції. Юлія ЯРОВА виступила із доповіддю «Персоналізація навчання молодших школярів за допомогою штучного інтелекту» на пленарному засіданні конференції (науковий керівник – Наталія БАХМАТ, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка).
Науково-практична студентська інтернет-конференція стала чудовою платформою для презентації наукових здобутків молодих дослідників, отримання цінних порад від досвідчених науковців та налагодження плідної співпраці з однодумцями.
Щиро дякую організаторам конференції (Андрущенко Віктору Петровичу, Торбіну Григорію Мирославовичу, Олефіренко Тарасу Олексійовичу, Матвієнко Олені Валеріївні та всім науково-педагогічним працівникам), учасникам заходу за якісну підготовку та цікаві й актуальні доповіді!