Попередній захист кваліфікаційних робіт магістра (денна та заочна форми навчання, 2023)

27 та 29 листопада 2023 року відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Початкова освіта» заочної та денної форми здобуття вищої освіти в онлайн форматі.

Здобувачі вищої освіти представили основні результати магістерських досліджень, доповіли про стан готовності кваліфікаційних робіт та їхню апробацію, прозвітували про перевірку кваліфікаційних робіт на платформі Mоodle з допомогою системи перевірки на плагіат Unichek.

Завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, професор, доктор педагогічних наук Бахмат Наталія Валеріївна та голови екзаменаційних комісій кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Федорчук Вікторія Вікторівна та доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії початкового навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Муковіз Олексій Петрович висловили рекомендації та пропозиції щодо підготовки до атестації у формі публічного захисту, який відбуватиметься з 25 по 29 грудня 2023 року. Присутні керівники кваліфікаційних робіт побажали випускникам успішного захисту кваліфікаційних робіт та подальших успіхів і професійного зростання!

Галерея захисту кваліфікаційних робіт магістрантів заочної форми навчання (27.11.2023)

Галерея захисту кваліфікаційних робіт магістрантів денної форми навчання (29.11.2023)