ДІЯЛЬНІСНИЙ ПІДХІД У ДІЇ!

19 жовтня 2023 року Гудима Наталія та Ковальчук Ольга, доценти кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, провели заняття на тему «Реалізація діяльнісного підходу в освітньому процесі початкової школи» з упровадження вибіркового освітнього компонента «Діяльнісний підхід у початковій школі» для здобувачів 2 курсу денної форми здобуття вищої освіти освітньо-професійної програми “Початкова освіта” у межах співпраці із the LEGO Foundation і Міністерства освіти і науки України.
Дякуємо Оксані Ромі, Аллі Оленич й усій команді the LEGO Foundation за змогу стати частиною крутої команди, навчатися, навчати майбутніх учителів початкових класів, рухатися вперед, за безцінний досвід і позитив від співпраці.
Командну роботу, емоції, радість, активність, відкритість, прагнення до нового, значимість і вмотивованість зможете побачити в очах і діях на фото учасників освітнього процесу!
Разом до Перемоги! Разом до успіху!