ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Вересень приніс з собою незабутнє свято, яке вчорашні абітурієнти вперше відзначають у стінах педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – церемонію посвяти першокурсників у студенти. Посвята в студенти – найбільш очікувана подія для кожного першокурсника, адже після цього вони офіційно стають студентами, члелани академічної педфаківської родини.

Для цьогорічних вступників доля приготувала нелегке випробування – бути студентом у воєнний час. Але кожен тримає свій фронт у боротьбі за вільну, сильну та незалежну Україну!

Під час урочистостей першокурсники організували святкову програму, де виявляли свої таланти та творчість, а також склали Присягу першокурсника, де пообіцяли бути гідним високого звання студента Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Вітаємо першокурсників з початком прекрасного студентського життя!