Колаборація the LEGO Foundation та МНРSS Collaborative для навчання освітян

З 6 по 14 лютого 2023 року the LEGO Foundation спільно з організацією МНРSS Collaborative провели навчання для представників закладів вищої освіти щодо реалізації навчального модуля «Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки». У заході взяли участь доценти кафедри теоріі та методик початкової освіти Наталія Гудима та Ольга Ковальчук.
У межах підвищення кваліфікаціі провели тренінг зі здобувачами 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта.
Після проходження навчання отримали сертифікати про успішне завершення програми загальним обсягом у 30 академічних годин (1 кред. ЄКТС).
Дякуємо колегам, організаторам заходу, за соціально-інтерактивне середовище, яке панувало на тренінгах!
Надихнули нас на взаємодію, а командна співпраця вмотивувала вас до впровадження ігрових взаємодій у своїй педагогічній практиці!
Тримаймо освітній фронт міцно!