Вітаємо з нагородою Наталію БАХМАТ

09 лютого 2023 року чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  розпочалось з нагородження науково-педагогічних працівників грамотами за видатні наукові досягнення в 2022 році та до Міжнародного дня жінок у науці. Урочисту частину провів ректор університету Сергій Копилов.

Таку нагороду отримала і завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Наталія Бахмат.

Члени кафедри щиро вітають Наталію Валеріївну з високими досягненнями у науці.

Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої з Вами держави, задля добробуту українського народу. Нових Вам відкриттів та неперевершених наукових звершень!