Вітаємо наших випускників-магістрів 2022!!!

24 січня на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам спеціальності 013 Початкова освіта.
Дорогі наші випускники, вчителі початкових класів! Щиро вітаємо вас із закінченням навчання та отриманням дипломів магістрів!
Бажаємо усім досягнути найвищих вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання! Нехай здобутий вами фах стане справою життя, а сформовані професійні компетентності – запорукою якісного та успішного професійного становлення та добробуту!
Так склалось, що ваше покоління стоїть на зламі часів змін, у час боротьби за незалежність, за мир та нове перспективне майбутнє. Проте крокуйте в ногу з вимогами сучасного суспільства та освітніми тенденціями, будьте наполегливими, ставте перед собою нові цілі, правильно визначайте пріоритети, будьте енергійними та вмотивованими до саморозвитку!
Сміливо йдіть на зустріч своїй мрії!
Будьте здорові та щасливі у рідній, вільній та мирній Україні!