Педагоги школи підвищують кваліфікацію

Сьогодні в умовах реформування освіти зростає актуальність співпраці між середніми загальноосвітніми закладами та закладами вищої освіти , адже школа готує підґрунтя для того, щоб майбутній здобувач освіти пізніше став не тільки висококваліфікованим спеціалістом у своїй галузі, а й компетентною особистістю.
У рамках такої взаємодії необхідна плідна співпраця педагогів усіх рівнів системи освіти, що дає можливість поєднувати їх знання, вміння, навички та досвід для ефективного вирішення нагальних проблем освіти та підвищення рівня професіоналізму.
8 лютого 2023 р.така співпраця відбулася у стінах нашого закладу на науково- методичному семінарі на тему « Психолого – педагогічний складник початкової освіти в умовах воєнного стану в Україні» з керівником навчально- методичного відділу, кандидатом філологічних наук, доцентом Наталією Гудимою та кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії та методик початкової освіти Ольгою Ковальчук.
Щира подяка за цікавий семінар, харизму та за довіру.  Сподіваємося на розвиток нашої співпраці!
Наталія Дудка,
Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1