«Нова українська школа – простір освітніх можливостей»

26 жовтня 2022 року в межах методичного семінару з професійного розвитку науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка «Нова українська школа – простір освітніх можливостей» вчителем початкових класів Дунаєвецького ліцею №2, вчителем вищої кваліфікаційної категорії Світланою Підлісною проведено секційне засідання «Використання LEGO-технологій в освітньому просторі НУШ». Порушували питання реалізації LEGO-технологій на уроках у початковій школі, полемізували з учителем-практиком, науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти та здобувачі спеціальності 013 Початкова освіта долучалися до виконання різних видів діяльності з цеглинками. Учасники заходу проявляли професійний інтерес, активність і креативність.
Дякуємо організаторам методичного семінару, директору та консультантам Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» і вчителям за досвід реалізації ідей Концепції «Нова українська школа».
Усе буде Україна!!!