РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ З ПИТАНЬ УДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

З метою моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» 07 листопада 2022 року відбулась робоча зустріч гарантів кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зі стейкхолдерами, Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради».
На зустрічі були присутні МОРОЗЮК СЕРГІЙ, директор Центр професійного розвитку педагогічних працівників кам’янець-подільської міської ради» і ОКСАНЮК АЛІНА, консультант ЦПРПП, модератор професійних спільнот: учителів початкових класів, вихователів ГПД.
Під час зустрічі обговорювали напрямки вдосконалення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» галузі знань 01 Освіта/Педагогіка (гаранти: ГУДИМА НАТАЛІЯ, кандидат філологічних наук, доцент,            БАХМАТ НАТАЛІЯ, доктор педагогічних наук, професор).
Дякуємо нашим стейкхолдерам за плідну дискусію та конструктивні пропозиції, активну співпрацю в сфері підготовки майбутніх учителів початкових класів!