ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ: ВДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

7 жовтня 2022 року в межах здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм «Початкова освіта» відбулася зустріч за участю професорсько-викладацького складу кафедри теорії та методик початкової освіти, гарантів освітніх програм спеціальності 013 «Початкова освіта» та стейкхолдерів, Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
На зустрічі були присутні засіданні ДАВИДЕНКО ГАЛИНА, директор Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» і ДАРМОГРАЙ НАТАЛІЯ, консультант ЦПРПП.
Під час зустрічі обговорювали шляхи вдосконалення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» галузі знань 01 Освіта/Педагогіка (гаранти: ГУДИМА НАТАЛІЯ, кандидат філологічних наук, доцент, БАХМАТ НАТАЛІЯ, доктор педагогічних наук, професор). Стейкхолдери поділились своїм педагогічним досвідом, висловили підтримку розвитку кафедри теорії та методик початкової освіти у забезпеченні подальшої співпраці.
Дякуємо за корисні конструктивні поради, плідну співпрацю, активну позицію та підтримку на шляху модернізації підготовки конкурентоздатного вчителя початкових класів!
Чекаємо на майбутні зустрічі з нашими стейкхолдерами!