РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ З ПИТАНЬ УДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм є однією з основних процедур системи забезпечення закладами вищої освіти якості освітньої діяльності та якості вищої освіти. Такий розгляд має враховувати сучасні тенденції розвитку вищої освіти за спеціальністю, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, та потреби стейкхолдерів. Для спеціальності 013 «Початкова освіта», які здійснюють підготовку майбутніх учителів початкових класів, зовнішніми стейкхолдерами є представники органів місцевої влади та заклади загальної середньої освіти та інші, що реалізовують діяльність у співпраці із закладами вищої освіти у площині підвищення її якості.
03 листопада відбулась робоча зустріч науково-педагогічних працівників кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зі стейкхолдерами, департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради, директорами та заступниками початкових шкіл міста Хмельницького.
Серед запрошених зовнішніх стейкхолдерів були присутні:
Петричко Ірина Петрівна – начальник відділу загальної середньої освіти департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.
Газда Тамара Миколаївна – директор Початкової школи №1, Ткачук Людмила Петрівна, Бігус Юлія Олегівна – заступники директора Початкової школи №1.
Романів Оксана Миколаївна – директор Початкової школи №2, Долинська Таїса Ярославівна – заступник директора Початкової школи №2.
Мудра Інна Іванівна – директор Початкової школи №3, Казакова Вікторія Сатбеківна – заступник директора Початкової школи №3.
Шпичко Інна Олександрівна – директор Початкової школи №4, Сандул Олена Василівна – заступник директора Початкової школи №4,
Кривак Алла Анатоліївна – директор Початкової школи №5, Мельнишина Тетяна Павлівна – заступник директора Початкової школи №5.
Під час зустрічі обговорювали шляхи вдосконалення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» галузі знань 01 Освіта/Педагогіка (гаранти: Гудима Наталія Василівна, кандидат філологічних наук, доцент, Бахмат Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор).
Учасники активно та плідно працювали над питаннями вдосконалення освітньо-професійних програм, обговорили зміни до змістового наповнення згідно з новими освітніми реаліями та відповідно до регіональних потреб.
Відгуки та пропозиції стейкхолдерів слугуватимуть основою для вдосконалення змісту та якості підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Початкова освіта».
Дякуємо за корисні конструктивні поради, плідну співпрацю, активну позицію та підтримку на шляху модернізації підготовки конкурентоздатного вчителя початкових класів!
Чекаємо на майбутні зустрічі з нашими стейкхолдерами!