Тренінг з надання першої домедичної допомоги від Червоного Хреста України

Безпека для дитини – один із головних принципів Нової української школи. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги.
Зберегти життя до приїзду медиків – обов’язкове знання для вчителів і дуже бажане для усіх батьків.
Із цією метою 13 вересня 2022 року інструктори і тренери Червоного Хреста України провели тренінг із першої допомоги для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.
Працювали інструктори в двох локаціях педагогічного факультету. Тренінг об‘єднав здобувачів і науково-педагогічних працівників кафедри теорії та методик початкової освіти в межах роботи IV Школи з першої допомоги Червоного Хреста України.
Щиро дякую Сергій Юрков за допомогу.
P.s. Бажаю, щоб у житті такі знання не стали в нагоді. Будьмо здорові! Мирного неба нам!