Круглий стіл «Молодь і освіта в умовах викликів ХХІ століття»

26 травня 2022 р. на педагогічному факультеті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефанюка за ініціативи кафедри педагогіки початкової освіти відбувся круглий стіл на тему «Молодь і освіта в умовах викликів ХХІ століття». У заході взяли участь науковці та студентська молодь із 15 закладів вищої освіти України, а також Державної академії прикладних наук у м. Хелмі, Карпатського державного університету в м. Кросно, Республіка Польща.
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представили здобувачі вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Наталія Пилипів і Слободянюк Альона, магістрантки (науковий керівник – Наташа Гудима, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент), Вайда Валентина, студентка 3 курсу (науковий керівник – Наталія Мєлєкєсцева, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук).
Молоді науковиці схарактеризувати актуальні питання початкової освіти, зокрема формування академічної доброчесності молодших школярів, упровадження педагогіки партнерства в освітній процес НУШ, реалізація інтегрованого підходу на уроках освітніх галузей у сучасній початковій школі.
Щиро дякую організаторам Прикарпатського університету за новий досвід й успішну комунікацію.