Освітній Хаб Хмельниччини: майстерклас «Арттерапія як метод подолання емоційного напруження та стресу»

03 травня 2022 року проведено другий майстерклас «Арттерапія як метод подолання емоційного напруження та стресу» у межах створеного Освітнього Хабу Хмельниччини. Проєкт об’єднав Хмельницьку військову адміністрацію, Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціацію інноваційної та цифрової освіти, комп’ютерної академії IT STEP, Кам’янець-Полільський національний університет імені Івана Огієнка, навчальні заклади професійної освіти.
Організатором заходу є кафедра теоріі та методик початкової освіти, модератором – Ковальчук Ольга, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри. Учасники майстеркласу оволоділи базовими методами й інструментами розвитку емоційної компетентності, розпізнавали власні емоції та проживали їх на папері.