Майстерклас у межах реалізації проєкту «Марафон зустрічей учителя зі студентами»

28 квітня 2022 року кафедра теорії та методик початкової освіти К-ПНУ провела майстерклас «Упровадження дистанційної технології ClassDojo в освітньому процесі початкової школи: з досвіду роботи» у межах реалізації проєкту «Марафон зустрічей учителя зі студентами». Запрошений учитель – Ковальчук Алла Володимирівна, вчитель початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст./3, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, сертифікований учитель (2020 р.), голова метедичного об’єднання вчителів 4 класів, учасник «Школи вищої педагогічноі майстерності вчителів початкових класів Хмельницькоі області». Пані Алла презентувала здобувачам вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, вчителям початкових класів Дунаєвеччини практичний інструментарій щодо використання платформи ClassDojo у своєму класі; окреслила переваги такої платформи в освітньому процесі початкової школи в умовах воєнного стану.
В обговоренні взяла участь Наталія Кашуба, кандидат філологічних наук, викладач фахового коледжу «Універсум» Киівського університету імені Бориса Грінченка, яка ознайомила здобувачів вищоі освіти із низкою платформ, сервісів, які варто застосовувати в освітньому процесі початкової школи з метою якісної підготовки учнів початкових класів.
Дякуємо нашим партнерам Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дунаєвецькоі міської ради за співпрацю, злагодженість у високопрофесійній підготовці майбутніх учителів початкових класів!!!