Майстерклас «Як допомогти дитині подолати емоційне напруження за допомогою арттерапіі»

27 квітня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ провели майстерклас «Як допомогти дитині подолати емоційне напруження за допомогою арттерапіі», модератором якого є Ольга Ковальчук, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри.
Ольга Вікторівна окреслила ізотерапію як один із актуальних сьогодні арттерапевтивних методів. Здобувачі вищої освіти спеціальності «Початкова освіта», науково-педагогічні працівники кафедри й інші учасники заходу опанували практично техніку подолання емоційного напруження.
До заходу доєдналася Тетяна Коленіченко, завідувач кафедри соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету, кандидат педагогічних наук, доцент, яка бачить реалії війни…
Приємним був творчий процес: піднятий настрій учасників, змога заспокоїтися та відчути радість, якої нам саме зараз так бракує! За допомогою малювання ми звільнилися від негативних емоцій і тривоги!!!