«Україна – єдина країна» у межах створеного Освітнього Хабу Хмельниччини

26 квітня 2022 року проведено майстерклас «Україна – єдина країна» у межах створеного Освітнього Хабу Хмельниччини. Проєкт об’єднав Хмельницьку військову адміністрацію, Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціацію інноваційної та цифрової освіти, комп’ютерної академії IT STEP, Кам’янець-Полільський національний університет імені Івана Огієнка, навчальні заклади професійної освіти.
Організатором заходу є кафедра теоріі та методик початкової освіти, модератором – Ковальчук Анатолій, старший викладач кафедри. Учасники майстеркласу опанували технологію виготовлення ляльки-кутасика, символа української ідентичності.
Гарний настрій і щирі посмішки учасників заходу, виконання національно-патріотичних пісень, віра у нашу Перемогу продовжує і надалі об‘єднувати Українців!!!
Вироби будуть передані нашим Захисникам!