Продовжуємо цикл зустрічей у межах проєкту «Марафон зустрічей учителя зі студентами»

20 квітня 2022 року для студентів спеціальності 013 Початкова освіта провела семінар «Національно-патріотичне виховання молодших школярів: виклики сьогодення» Маланчук Катерина, вчителька початкових класів НВК 13 м. Кам‘янця-Полільського. Семінар проведено у межах проєкту «Марафон зустрічей учителя зі студентами», який створено на кафедрі з метою залучення педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти до освітнього процесу. Пані Катерина є зовнішнім сумісником кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ, проводить аудиторні заняття з методик освітніх галузей у початковій школі, здійснює керівництво практичною підготовкою здобувачів вищої освіти.
Дякуємо Катерині Андріївні за переданий досвід роботи у вихованні молодших школярів, презентовані форми роботи на уроці, окреслені інноваційні методи і прийоми, за допомогою яких педагог формує патріотичні, духовно-моральні і вольові риси характеру молодших школярів. Адже правильно організоване національно-патріотичне виховання формує повноцінну особистість учнів початкових класів Нової української школи!!!