Студентська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ МОВЛЕННЯ»

22 лютого 2022 року студенти спеціальності 013 Початкова освіта взяли участь у XІХ студентській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ МОВЛЕННЯ», організатором якої є кафедра початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
 У конференції взяли участь здобувачі та науково-педагогічні працівники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
 Із доповіддю «Формування інфомедійної грамотності молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі в початковій школі» виступила Пилипів Наталія, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Слободянюк Альона, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, презентувала роль педагогічного партнерства як засобу розвитку культури мовлення молодших школярів.
Вуйчик Марія, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, виокремила чинники формування культури мовлення молодших школярів засобами української поезії. Здобувачка подарувала учасникам конференції прекрасну декламацію вірша Дмитра Павличка «Спитай себе, дитино, хто ти є».
Дякую організаторам конференції, Грошовенко Ользі Петрівні, завідувачці кафедри початкової освіти, Демченко Олені Петрівні, декану факультету дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, здобувачам вищої освіти та науково-педагогічним працівникам інших вишів за науковість, гарне налаштування, позитивну атмосферу та насолоду від виступів наших здобувачів!!! Тільки разом у співпраці зможемо підготувати висококонкурентного вчителя початкових класів!!!