Відповідальна місія учителя початкових класів

16 грудня 2021 р. відбулись звітні конференції з навчальної педагогічної та виробничої педагогічної практик у закладах початкової освіти студентів денної форми навчання 3 та 4 курсів за спеціальністю 013 Початкова освіта. Здобувачі розповіли про виконану навчально-методичну, виховну та науково-дослідницьку роботу. Студенти відзначили важливість використання особистісно-орієнтованого підходу у педагогічній діяльності, ігрових та інформаційно-комп’ютерних технологій для забезпечення якості підготовки молодших школярів до життя та продовження їх навчання у сучасному світі. Майбутні педагоги також вказали на особливу роль учителя у становленні особистості дитини: «Учні не вибирають собі ні першого вчителя, ні учителів-предметників. Але велике щастя зустріти такого педагога, який вчить доброті та справедливості, навчає бути людиною. Доброго вчителя вважають ідеалом, не забувають і згадують усе життя, розповідаючи про нього друзям, дітям і онукам … (Аліна Слободанюк, студентка 3 курсу групи РО1-В19)».