Попередній захист дипломних робіт – заочна форма навчання

19.11. 2021 на кафедрі теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету К-ПНУ ім. Івана Огієнка відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта заочної форми навчання (перша група). Студенти доповіли про стан готовності магістерських досліджень, проведену експериментальну роботу та апробацію наукових робіт. Екзаменаційна комісія у складі Гудими Н.В, Бахмат Н.В та Федорчук В.В. засвідчила належний рівень компетентності випускників.

22.11.21, на кафедрі теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету К-ПНУ ім. Івана Огієнка відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта заочної форми навчання (другагрупа). Студенти доповіли про стан готовності магістерських досліджень, проведену експериментальну роботу та апробацію наукових робіт. Екзаменаційна комісія у складі Гудими Н.В, Бахмат Н.В та Федорчук В.В. засвідчила належний рівень компетентності випускників.