Майстер-клас “Підготовка майбутніх учителів до проведення ранкових зустрічей у початковій школі”

9 грудня 2021 року провела майстер-клас “Підготовка майбутніх учителів до проведення ранкових зустрічей у початковій школі” Маланчук Катерина, вчитель початкових класів НВК №13, для здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.
У 2021-2022 н.р. Катерина Андріївна працює на кафедрі теорії та методик початкової освіти за зовнішнім сумісництвом.
Дякуємо пані Катерині за переданий досвід нашим студентам, за практичні поради в проведенні уроку у Новій українській школі, за невимушену творчо-пізнавальну онлайнову комунікацію!!!
Під час обговорення актуальних питань у галузі початкової освіти здобувачі запропонували створити проєкт “Марафон зустрічей учителя зі студентами”, який проходитиме щомісяця.