Зустріч із ОКСАНОЮ КРОТЮК у проєкті мовно-літературної кав’ярні

8 грудня 2021 року на платформі Google Meet відбулася зустріч із ОКСАНОЮ КРОТЮК, сучасною українською письменницею, членом Спілки письменників України, літературним редактором, прекрасною жінкою, у проєкті мовно-літературної кав’ярні.
У нашу кав’ярню завітали здобувачі вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» К-ПНУ, вчителі початкових класів і бібліотекарі м. Кам’янця-Подільського, Дунаївців, Хотина, науковці інших ЗВО й усі охочі.
Твори Оксани Кротюк рекомендовано МОН України для читання в початковій і базовій школі.
Гостя кав’ярні познайомила учасників заходу зі своїми яскравими і привабливими персонажами, веселими історіями і захопливими пригодами, завдяки чому діти читають книги Оксани Кротюк на одному диханні.
Надзвичайно емоційно, змістовно, пізнавально, динамічно і цікаво! Сучасні тексти, на основі яких учитель формує компетентного учня Нової української школи! Мудра, глибока, критична, талановита письменниця! Запалила аудиторію і тримала усіх учасників у полоні Слова!!!