САШКО ДЕРМАНСЬКИЙ у проєкті нашої мовно-літературної кав’ярні

02 грудня 2021 року на платформі Zoom відбулася зустріч із САШКОМ ДЕРМАНСЬКИМ, сучасним українським письменником, поетом, прозаїком і казкарем, у проєкті мовно-літературної кав’ярні.
У нашу кав’ярню завітали здобувачі вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» К-ПНУ, вчителі початкових класів і бібліотекарі м. Кам’янця-Подільського, Дунаївців, Хотина, науковці інших ЗВО й усі охочі.
Твори Сашка Дерманського рекомендовано МОН України для читання в початковій і базовій школі.
Гість кав’ярні познайомив учасників заходу зі своїми яскравими і привабливими персонажами, веселими історіями і захопливими пригодами, завдяки чому діти читають книги Сашка Дерманського на одному диханні.
Надзвичайно емоційно, пізнавально і цікаво! Сучасні тексти! Мудрий, глибокий, молодий і талановитий письменник!