Онлайн марафон в контексті вивчення дисципліни “Методика наукових досліджень”

Завдяки співпраці кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка та кафедри початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського 02.12. 2022 р. відбувся онлайн Марафон для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта в контексті вивчення дисципліни «Методика наукових досліджень».
Завідувач кафедри початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доцент Грошовенко Ольга Петрівна та доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Федорчук Вікторія Вікторівна у співпраці зі студентами денної та заочної форм навчання опрацювали тему «Логіка та категоріальний апарат наукового дослідження», де розкрили суть категоріального апарату, його значення у реалізації наукового дослідження та з‘ясували алгоритм роботи над науковим дослідженням.