Методичний семінар «Компетентний педагог – запорука підвищення якості освіти Нової української школи: співпраця закладів освіти»

18 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ (завідувач кафедри, доцент Гудима Наталія, професор Бахмат Наталія, доцент Мєлєкєсцева Наталія) провели методичний семінар «Компетентний педагог – запорука підвищення якості освіти Нової української школи: співпраця закладів освіти» на базі відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради Хмельницької області, який обслуговує спільноти вчителів початкових класів ЗЗСО (с. Мукша-Китайгородська, Панівці, Велика Слобода, Врублівці, Боришківці, Баговиця, Кульчиївці, Княжпіль, Кам’янка).
У межах методичного семінару обговорили проєкти освітньо-професійної програми «Початкова освіта. Англійська мова» першого бакалаврського рівня вищої освіти (гарант – Мєлєкєсцева Наталія, кандидат філологічних наук, доцент), освітньо-професійної програми «Початкова освіта» першого бакалаврського рівня вищої освіти (гарант – Гудима Наталія, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри) та освітньо-професійної програми «Початкова освіта» другого магістерського рівня вищої освіти (гарант – Бахмат Наталія, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри) за участю Сендзюк Олени, начальниці відділу; Кашуби Наталії і Гурської Ніни, інспекторів відділу освіти й учителів початкових класів.
Пропозиції роботодавців будуть розглянуті на розширеному засіданні кафедри.