Продовжуємо цикл зустрічей у форматі мовно-літературної кав’ярні. Наш гість сьогодні – ДМИТРО КУЗЬМЕНКО

18 листопада 2021 року на платформі Google Meet відбувся захід у форматі мовно-літературної кав’ярні. Продовжуємо цикл зустрічей із сучасними українськими письменниками дитячої літератури, і другим гостем був КУЗЬМЕНКО ДМИТРО (псевд. КУЗЬКО КУЗЯКІН), сучасний український письменник, художник-ілюстратор, редактор.
У нашу кав’ярню завітали здобувачі вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» К-ПНУ, вчителі початкових класів і бібліотекарі м. Кам’янця-Подільського, Дунаївців, Хотина, Hanna Ostapenko, авторка підручників з української мови та читання Нової української школи, науковці й усі охочі.
Майже дві години зустрічі з письменником промайнули дуже швидко: учасники заходу розв’язували задачі, які спрямовані на розвиток критичного мислення молодших школярів, з насолодою слухали, як автор читає свої твори, вчителі початкових класів аналізували роль творів Дмитра Кузьменка у підручниках з літературного читання як засобу розвитку читацької компетентності молодших школярів.
Надзвичайно емоційно, пізнавально і цікаво! Новий підхід! Сучасні тексти! Молодий і талановитий письменник!