Онлайновий семінар-практикум «Інноваційні методи й інструменти розвитку зв’язного мовлення учнів Нової української школи: реалії та перспективи»

17 листопада 2021 року проведено онлайновий семінар-практикум «Інноваційні методи й інструменти розвитку зв’язного мовлення учнів Нової української школи: реалії та перспективи» за участю вчителів початкових класів, керівників методичних об’єднань учителів початкових класів, здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, науково-педагогічних працівників ЗВО. У заході взяла участь Маланчук Катерина Андріївна, вчитель початкових класів Кам’янець-Подільський НВК № 13 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням польської мови та гімназії Хмельницької області. Катерина Андріївна презентувала здобувачам вищої освіти напрацювання з розвитку зв’язного мовлення учнів початкової школи методом наочного моделювання.
З цього навчального року педагог працює на кафедрі теорії та методик початкової освіти К-ПНУ за зовнішнім сумісництвом, проводить практичні заняття з методики української мови та літературного читання, а також керує виробничою практикою здобувачів.