Обговорення проєктів ОПП на базі комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

16 листопада 2021 року відбулося обговорення проєктів освітньо-професійної програми «Початкова освіта. Англійська мова» першого бакалаврського рівня вищої освіти (гарант – Мєлєкєсцева Наталія, кандидат філологічних наук, доцент), освітньо-професійної програми «Початкова освіта» першого бакалаврського рівня вищої освіти (гарант – Гудима Наталія, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри) та освітньо-професійної програми «Початкова освіта» другого магістерського рівня вищої освіти (гарант – Бахмат Наталія, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри) на базі комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Камянець-Подільської міської ради.
В обговоренні взяли участь Морозюк Сергій, директор комунальної установи, Оксанюк Аліна, модератор спільноти вчителів початкових класів, Ніколайчук Наталія, модератор керівників гуртків закладів загальної середньої освіти. Пропозиції роботодавців будуть обговорені на розширеному засіданні кафедри. Морозюк Сергій подякував науково-педагогічним працівникам кафедри теорії та методик початкової освіти за результативність у спільній діяльності.
Дякуємо колегам за теплу зустріч, конструктивні пропозиції в обговоренні освітніх програм!