Методичний семінар «Успішна комунікація вчителів початкових класів ЗЗСО і науково-педагогічних працівників ЗВО як запорука підготовки компетентного вчителя Нової української школи»

17 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ (завідувач кафедри, доцент Гудима Наталія, професор Бахмат Наталія, доцент Мєлєкєсцева Наталія) провели методичний семінар «Успішна комунікація вчителів початкових класів ЗЗСО і науково-педагогічних працівників ЗВО як запорука підготовки компетентного вчителя Нової української школи» на базі Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.
У межах методичного семінару обговорили з учителями початкових класів проєкти освітньо-професійної програми «Початкова освіта. Англійська мова» першого бакалаврського рівня вищої освіти (гарант – Мєлєкєсцева Наталія, кандидат філологічних наук, доцент), освітньо-професійної програми «Початкова освіта» першого бакалаврського рівня вищої освіти (гарант – Гудима Наталія, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри) та освітньо-професійної програми «Початкова освіта» другого магістерського рівня вищої освіти (гарант – Бахмат Наталія, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри).
Горбова Альона, директор школи, вчитель початкових класів, випускниця педагогічного факультету спеціальності Початкова освіта, та вчителі початкових класів запропонували внести корекцію у назви дисциплін відповідно до назв освітніх галузей початкової школи.
Пропозиції роботодавців будуть розглянуті на розширеному засіданні кафедри.
Дякуємо колегам за теплу зустріч, конструктивні пропозиції в обговоренні освітніх програм!