Настановна конференція з практики

29 жовтня 2021 р. відбулась настановна конференція з практики для студентів денної форми навчання у он-лайн режимі. Здобувачі 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта (групи РО1-В18, РО2-В18) отримали настанови щодо проходження виробничої педагогічної практики в закладах початкової освіти. Керівники від кафедр теорії та методик початкової освіти, педагогіки та управління навчальним закладом, психології освіти ознайомили здобувачів рівня вищої освіти «бакалавр» з метою, завданнями, етапами виробничої практики. Також студенти отримали рекомендації щодо оформлення звітної документації. Завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент Гудима Н. В. побажала студентам успіхів та позитивних емоцій у непростий час пандемії.