Моделюємо освітній процес разом: обговорення ОПП «Початкова освіта. Англійська мова»

29 жовтня 2021 року відбулася онлайн-зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Початкова освіта. Англійська мова» кандидата філологічних наук, доцента кафедри теорії та методик початкової освіти Мєлєкєсцевої Н.В. зі студентами-першокурсниками, які навчаються за цією програмою. У вересні здобувачі освіти були ознайомлені зі структурою освітньо-професійної програми та навчального плану, їх компонентами. На цій зустрічі окреслили переваги ОПП, обговорили обов’язкові та вибіркові освітні компоненти ОПП, розглянули навчальний план. Також студенти мали змогу висловити свої пропозиції щодо вдосконалення ОПП, серед яких – підвищувати рівень володіння англійською мовою з носіями мови. З цією метою заплановано провести зустрічі зі стипендіаткою Програми імені Фулбрайта Уінстон Пеннібекер у форматі Speaking Club.