Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2020-2021 н. р.

5-6 жовтня 2021 р. у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2020-2021 навчальному році.
У межах конференції здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 013 Початкова освіта працювали у секції: «Теорія і практика початкової освіти в умовах інноваційного освітнього середовища» (п’ять підсекцій).
Усі присутні під час конференції мали можливість ознайомитися з цікавими науковими доповідями, що оголошували майбутні фахівці у галузі початкової освіти з метою вирішення важливих проблем методик навчання мовно-літературної, іншомовної, математичної, природничої, мистецької та технологічної освітньої галузі й актуальних питань сучасної початкової школи в контексті реалізації ідей концепції «Нова українська школа».
Студенти інформували, полемізували, ділилися досвідом проходження практики та першими кроками роботи в початкових класах, демонстрували креативні рішення, відповідали на запитання учасників та вкотре приємно здивували власними науковими напрацюваннями науково-педагогічних працівників кафедри теорії та методик початкової освіти.
Усі учасники наукової конференції студентів і магістрантів виявили активність, зацікавленість і бажання до справжнього наукового діалогу.
Чекаємо нових наукових зустрічей та конструктивної взаємодії!!!