Перспективна ОПП

Заклади вищої освіти як державні установи – це важливі соціальні інститути, у межах яких створюється, розвивається та якісно вдосконалюється інтелектуальний потенціал країни. Саме у закладах вищої освіти формується особистість здобувача, який буде здатний успішно працювати на сучасному ринку праці. У зв’язку з цим питання змісту освітніх професійних програм з іноземною мовою у закладах вищої освіти пов’язується зі змінами у стратегічних напрямах розвитку сучасної освіти, насамперед із спрямуванням навчальної діяльності на вироблення як в здобувачів, так в учнів необхідних життєвих компетентностей, котрі в майбутньому давали б змогу комфортно почуватися в сучасному світовому мультинаціональному та полікультурному просторі. Це об’єктивно зумовлено низкою чинників, пріоритетними серед яких є тенденція на постійну глобалізацію та інтенсифікацію розвитку міжнародних контактів у різноманітних сферах життєдіяльності.

Гудима Н. В., очільниця кафедри теорії та методик початкової освіти, ознайомила здобувачів 1 курсу зі структурою освітньо-професійної програми “Початкова освіта. Англійська мова” та обгрунтувала переваги навчання за цією ОПП.