Культурно-мистецький захід «Лети, моя пісне крилата»

23 вересня 2021 року студенти спеціальності «Початкова освіта» педагогічного факультету побували на концерті Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії (керівник – Олександр Драган). Окрасою концерту, безперечно, були солісти – Ольга Абакумова, Анна Попова, Олексій Кувітанов. Неперевершене натхненне виконання пісень відомих українських композиторів-класиків збудило найкращі почуття, збагатило естетичний досвід, викликало пошану та ціннісне ставлення до національної мистецької спадщини. Яскраві творчі індивідуальності солістів та їх висока виконавська культура спонукають студентів до особистісного професійного зростання, праці та наполегливості, відповідних досягнень і звершень на ниві початкової освіти, духовно-естетичного самовдосконалення.