ЗУСТРІЧ ІЗ НАШИМИ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

З метою обговорення проєкту освітньо-професійної програми Початкова освіта для здобувачів рівня вищої освіти «магістр» та освітньо-професійної програми Початкова освіта для здобувачів рівня вищої освіти «бакалавр» 05 березня 2020 року відбулася зустріч із Залевською С.Д., завідувачкою НМЦ міського управління освіти і науки, та Оксанюк А.М., методиста початкової освіти. У ході зустрічі було окреслено основні чинники становлення професійної кар’єри майбутніх фахівців початкової освіти: Якими бачать роботодавці наших випускників-початківців. На думку наших стейкхолдерів, учитель початкових класів повинен бути цікавим, ерудованим, знати нетипові програми, вміти застосовувати набуті знання на практиці. Оксанюк А.М. зауважила, що дуже багато залежить від особистісного чинника студента, мотивації, любові до обраного фаху. На її думку, це є важливими компонентами успішної діяльності. Залевська С.Д. зазначила, що сучасний учитель повинен адаптовуватися під сучасних дітей, які хочуть товариського спілкування на своєму рівні, вміти використовувати сучасні інформаційні ресурси. Важливо, що викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету тісно співпрацюють із управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. Це проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо. Приємно, що роботодавці дякують за наших студентів і випускників. Сподіваємося на діалогізацію початкової і вищої школи.